Yuh Artık! Servis Şoförü Bonzai İçerken Yakalandı

Yuh Artık! Servis Şoförü Bonzai İçerken Yakalandı

Mobil Okul Timi (MOT), çok sayıda suç unsuru madde ve alet ele geçirdiği denetimlerde Ataşehir’de bir servis şoförünü ‘bonzai’ kullanmış halde gözaltına aldı. Servis şoförünün uyuşturucu kullanmaktan suç kaydı olduğu öğrenildi. Avcılar’da ise okulun bahçesinde uyuşturucu alışverişi yapan dört kişi suçüstü yakalandı...

12 Ekim 2017 - 07:06

İstanbul Emniyet Müdürlüğü okul çevrelerinde güvenliğin sağlanması için Mobil Okul Timi (MOT) adı verilen projeyi bu yıl hayata geçirdi. Motosikletli ve yaya ekiplerden oluşan ekipler okulların açılmasıyla çalışmaya başladı. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın talimatıyla kurulan MOT ekipleri 20 günlük çalışmalarında 3 bin 944 okulda denetim yaptı. 

İÇERKEN YAKALANDI

Milliyet'ten Ferit Zengin'in haberine göre; MOT ekipleri, 6 bin 638 okul servisi ve araç sürücüsünü denetlerken, 169 okul servisine işlem yapıldı.

Ataşehir’de park halindeki bir aracın sürücüsünün bilincinin yerinde olmadığını fark eden ekiplerin yaptığı alkol ve uyuşturucu testinde, okul servis şoförü olduğu öğrenilen şahısın uyuşturucu kullandığı tespit edildi.

Kullandığı araçta arama yapan MOT ekipleri aracın sürücü koltuğunda bir paket içerisinde Bonzai buldu. Uyuşturucu kullanmaktan suç kaydı olduğu öğrenilen araç şoförü Servet G. gözaltına alındı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KANAL D 23 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı
KANAL D 23 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı
Marmaris Rallisi’ni Avcıoğlu-Korkmaz Kazandı
Marmaris Rallisi’ni Avcıoğlu-Korkmaz Kazandı