Vakko’dan Üst Düzey Eğitim

Vakko’dan Üst Düzey Eğitim

Türkiye’nin köklü ve öncü markası Vakko, moda sektörüne yönelik eğitimlerine 'Vakko MT Development’ ile ara vermeden devam ediyor. Birçok başarılı eğitim projesine imza atan Vakko yepyeni bir projesi ile adından söz ettiriyor.

07 Kasım 2017 - 11:32

‘’Vakko MT Development’’ adı verilen eğitim programı ile ana amacının yeni mezun ve perakendede görev almak isteyenleri “ Vakko Kültürü” ile sektöre hazırlamak olduğunu belirten Vakko, kariyerine ‘deneyimli’ bireyler olarak başlamak isteyenleri hedefliyor.

‘’Vakko MT Development’’ perakendeye yönelik giriş, genel bilgilendirme, pazarlama ve stratejik bakış açısı ve teknik donanımı artırma konuları çerçevesinde şekilleniyor. Vakko Grup Başkanlarının katılımı ile Vakko Executive Team tarafından gerçekleştirilecek mülakatlar ile seçilecek öğrencilerin yüksekokul veya üniversitelerden yeni mezun olmasının yanı sıra, en az bir yabancı dili iyi derecede bilmesi gerekiyor.

8 ay sürecek olan eğitim programı toplam 282 saat sürecek ve konularına yönelik olarak kurgulanan programda katılımcılar Vakko’nun merkez, ,üretim, saha satış kanalında 2 ay boyunca farklı departmanlarda, farklı görevler ile staj yaparak programı bitirme bölümüne hazırlanacak. Modülleri tamamlarken staj dönemi ile eş zamanlı kendilerine verilecek projelerini tamamlayıp sunacaklar. Bitirme belgelerini mezuniyet töreni ile teslim alacak öğrencilerin eğitim süreci sektörde yer alan dernekler ve birlikler kanalıyla iş görüşmeleri ve işe yerleştirme aşaması ile sonlanmış olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Whatsapp'ta Mesajı Sildim Diye Fazla Güvenmeyin!
Whatsapp'ta Mesajı Sildim Diye Fazla Güvenmeyin!
Mars'ta yaşadığını iddia etti, bilim insanlarının kafası karıştı!
Mars'ta yaşadığını iddia etti, bilim insanlarının kafası...