Şampiyon Beşiktaş Taraftarına Şampiyonlara Yakışır Sigorta

Şampiyon Beşiktaş Taraftarına Şampiyonlara Yakışır Sigorta

Beşiktaş Sigortayeri, şampiyon Beşiktaş taraftarlarına özel sigorta ürünleri ile 2015’ten beri kulübe destek oluyor Şampiyon Beşiktaş Taraftarına Şampiyonlara Yakışır Sigorta Sigortayeri, Beşiktaş taraftarlarına tüm sigorta ürünleriyle siyah beyazlı kulübe destek olmaya devam ediyor. Şampiyon takımın taraftarları ihtiyaç duydukları tüm sigorta ürünlerine, Beşiktaş Sigortayeri’nin benzersiz avantajlarıyla sahip olabiliyor.

28 Haziran 2017 - 10:27

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu’nu şampiyon tamamlayarak 2. kez üst üste bu başarıya ulaşan ve 3. yıldızın sahibi olan Beşiktaş’ın resmi sigorta satış platformu Beşiktaş Sigortayeri, 2014 yılından bugüne siyah beyazlı renklere gönül veren taraftarlara tüm sigorta ürünlerini sunmaya devam ediyor. Beşiktaş taraftarları bir yandan en uygun fiyatlarla tüm sigorta ürünlerine sahip olurken, diğer yandan da kulüplerine destek sağlamayı sürdürüyor.

Beşiktaş Sigortayeri’nin taraftarlarına özel sunduğu hizmetle Beşiktaş’a değerli katkılar sağladığını belirten Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi Berk Hacıgüzeller; “Beşiktaş Sigortayeri taraftarlarımıza sunduğu avantajlı fırsatlarla kulübümüze de destek sağlıyor. Kendileri ile yaptığımız işbirliğinden büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi. 

Beşiktaş’a destek verdikleri iki senede de şampiyonluk mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Sigortayeri Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi; “Sigortayeri olarak öncelikle tüm Beşiktaş camiasını 15. şampiyonluktan dolayı kutluyoruz. Şampiyonluğa uzanan yolda Beşiktaş JK ile birlikte yürüyen markalardan biri olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Siyah Beyazlı renklere gönül vermiş taraftarlar onlara sunduğumuz tüm sigorta hizmetleriyle kendilerini güvence altına alıyor, hem de kulüplerine destek sağlıyor. İnanıyorum ki Beşiktaş önümüzdeki sezon ligin yanı sıra Avrupa’da da zirvede yer alacak“ şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FOX 18 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı
FOX 18 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı
SHOW 18 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı
SHOW 18 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı