Meral Akşener’den Meclis Başkanı Kahraman’a çok sert mektup!

Meral Akşener'den Meclis Başkanı Kahraman'a çok sert mektup!

Meral Akşener, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın kendisine "Meral Kılıçdaroğlu" dediğini belirterek Kahraman'a hitaben yazdığı mektupta çok sert ifadeler kullandı.

11 Temmuz 2017 - 11:49 - Güncelleme: 11 Temmuz 2017 - 11:58

Meral Akşener, İstanbul’da İş Dünyası Vakfı tarafından verilen iftar yemeğinde Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın kendisi hakkında “Meral Kılıçdaroğlu” dediğini belirterek bir mektup kaleme aldı.

Mektubunda, Kahraman için çok sert ifadeler kullanan Akşener, “İftar sofrasında bile böyle bir yakıştırma yapabildiğinize göre İslam sizin üzerinizde sadece bir gömlek, belki bir üniforma” dedi.

Akşener’in mektubu şöyle:

İstanbul’da İş Dünyası Vakfı tarafından verilen iftar yemeğinde, bir grup ortak tanıdıklarımızın olduğu iftar masasında yapılan sohbet esnasında, adımın geçmesi üzerine “Şu Meral Kılıçdaroğlu mu?” dediğinizi esefle öğrendim. 

Bir kadının soyadının ancak evlilik vasıtası ile değişeceği açık bir gerçek olmasına rağmen, bu kadar alçak ve şerefsiz bir yakıştırmayı yapmış, TBMM Başkanı olmuş ve hayatın yetmiş yedi yılını geride bırakmış bir Belam yapabilirdi. 

İslami bilgilere vakıf olmak, aileden dini terbiye almış olmak, hukuk öğrenimi, hac görevini yapmak, en yüksek makamlarda görev yapmak ve geride bıraktığınız yetmiş yedi yıllık bir ömür görülüyor ki size hiçbir şey kazandırmamış.

Sizinle 28 Şubat döneminde aynı bakanlar kurulunda birlikte görev yapmıştık.

Eşim ile hemşeri olmanız nedeniyle bana ”gelinimiz” derdiniz.

Anlaşılan siz yüce dinimizin ahlak ve faziletinden bir şey almadığınız gibi, Türk örf ve geleneklerinden de bir nasip almamışsınız.

Mübarek Ramazan ayında, iftar sofrasında bile böyle bir yakıştırma yapabildiğinize göre İslam sizin üzerinizde sadece bir gömlek, belki bir üniforma. Oruçlu geçirilen uzun bir günün ardından evli barklı, babaanne olan bir kadına yapılan nasıl bir yakıştırmadır bu?

Sizin hiç mi kutsalınız kalmadı? Siz kutsallarımızı ne zaman, nerede ve ne karşılığında bıraktınız?

İŞTE O MEKTUP: 

Kaynak: Sözcü

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • G.SAKAR
  3 ay önce
  Edepten hayadan yoksunlara KAFASINA ÇAKSANIZDA ANLAMAZLAR ANLASALARDA ANLAMAZDAN GELİRLER MÜSLÜMAN GİBİ GÖRÜNEN BOŞ KAFALI HAİN BUNLAR.ÖZDE DEĞİL SÖZDE MÜSLÜMANLAR::(BUNLARIN ANLADIĞI İSLAMİYET MAALESEF BU.
 • 3 ay önce
  Bu zihniyette din var iman yok malesef
 • fatos aytekin
  3 ay önce
  ağzına yüreğine kalemine sağlık meral Akşener bunlara artık haddini bildirmenin zamanı geldide geçiyor bile zira bizler susup kibar davrandıkça onlar haddini aştı sonuna kadar arkanızdayız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FOX 18 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı
FOX 18 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı
SHOW 18 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı
SHOW 18 Ekim 2017 Tarihli Yayın Akışı