Kolaysa Sen Yap Yeni Bölümleri ile Haftasonu TRT1’de!

Kolaysa Sen Yap Yeni Bölümleri ile Haftasonu TRT1’de!

TRT1’in sevilen programı ‘Kolaysa Sen Yap’ Cumartesi ve Pazar günü saat 17.45’de yeni bölümleri ile TRT1 Ekranında olacak.

19 Mayıs 2017 - 11:05

Yüzde yüz yerli format olarak geliştirilen ve ünlü sunucu Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı ‘Kolaysa Sen Yap’, 20 Mayıs Cumartesi ve 21 Mayıs Pazar günü yeni bölümleri ile TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

 

Cumartesi ve Pazar günleri ana haber öncesi yayınlanan ‘Kolaysa Sen Yap’ da dikkat ve beceri gerektiren oyunlar oynanırken aynı zamanda yarışmacıların sorulan soruları cevaplanması isteniyor.

 

Yirmi yedinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 20 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak yirmi yedinci bölümü, ‘’Obalı’’ ve ‘’Kirli’’ ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 27. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Koş Koşabilirsen, Sallanan Sorular, Zıp Zıp Çekirge oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde Yangın Var oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

 

Yirmi sekizinci Bölümde Neler Olacak?

Kolaysa Sen Yap’ın 21 Mayıs Pazar günü yayınlanacak yirmi sekizinci bölümü, ‘‘’Şamata’’ ve ‘’Cezve’’ ekibinin kıyasıya rekabetine tanıklık edecek. 3 etap oyun ve bir final oyununun yer aldığı, 75 dakika süren programın 28. bölümünde yarışmacı ekipleri sırasıyla Göbek Göbek üstüne, Tutmayın Beni, Döner Merdane oyunlarında yarışacak. Bu 3 etabın sonunda en fazla puanı almış olan ekip finalde Yangın Var Hesaba oyununu oynayacak ve gösterdikleri performans ile kazanacakları ödül miktarını belirlemiş olacak.

 

Aşırı dozda eğlence, heyecan ve aktivite içeren ‘Kolaysa Sen Yap’, 7’den 70’e bütün aileyi güldüren ve uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü sanatçı Kadir Çöpdemir’in sunumu ile çok yakında TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Yapımcılığı Fiyaka Film Prodüksiyon tarafından yapılan yarışmanın format tasarımı Mustafa H. Öztürk'e ait olurken başvurular www.kolaysasenyap.tv adresinden yapılabiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Whatsapp'ta Mesajı Sildim Diye Fazla Güvenmeyin!
Whatsapp'ta Mesajı Sildim Diye Fazla Güvenmeyin!
Mars'ta yaşadığını iddia etti, bilim insanlarının kafası karıştı!
Mars'ta yaşadığını iddia etti, bilim insanlarının kafası...