A Milli Basketbol Takım Kaptanı Sinan Güler Boğaziçi’nde

A Milli Basketbol Takım Kaptanı Sinan Güler Boğaziçi’nde

Boğaziçi Üniversitesi’nin ev sahipliğini yaptığı, bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye’nin en eğlenceli Startup Carnivalı, bu sene Türk basketbol takımının başarılı ve sevilen isimlerinden Sinan Güler’i ağırlayacak. Güler, bu kez Milli Takım’ı değil sporda girişimciliği anlatacak.

18 Mayıs 2017 - 10:04

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te 20 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Startup Carnival Türk basketbolunun başarılı girişimci ismi A Milli Basketbol Takım Kaptanı Sinan Güler’i girişimcilik dünyasına ilgi duyan üniversite ve liseli gençleri bir araya getirecek. Sporun kişiye sosyalleşme olgusu kattığını, özgüvenini artırdığını her fırsatta dile getiren Güler, gün boyu açık hava etkinlikleri ve müzik eşliğinde gerçekleşecek olan carnivalda gençlere girişimcilik ruhunu aşılayacak. 

 

Kendisine meslek olarak basketbolu seçen A Milli Basketbol Takım Kaptanı Sinan Güler’in, işini nasıl severek yaptığını, bu yolculukta nasıl deneyimler yaşadığını genç girişimcilerle paylaştığı festivali, Türkiye İş Bankası ile İyzico destekliyor. AvivaSA, Bundle, Fintech Istanbul, Redbull, Sankonline, Sendloop, Superlancer, Volt ve Yemeksepeti de sponsorlar arasında yer alıyor.

Başarılı startup temsilcileri ile girişim dünyasına ilgi duyan meraklı üniversite ve lise öğrencilerinin buluşacağı karnavalda startup kurucuları tecrübelerini anlatırken katılımcılar unutulmaz deneyimler yaşayacak. 

 

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te gün boyu sürecek karnaval Garaj ve Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi tarafından düzenleniyor ve girişimcilik ekosisteminden 20’den fazla partner destek veriyor. Geçen sene 750 katılımın olduğu Startup Carnival 2017’ye katılımcı olarak web sitesi üzerinden ücretsiz kayıt yaptırabilir. 

 

PROGRAM:

10:00-13:00 Yoga, Zumba, Networking ve Start Up’lar ile Tanışma

12:00-13:00 Öğle Yemeği ve Canlı Müzik

13:00-13:30 Açılış Konuşması

13:30-15:00 Start Up Sohbetleri

15:00-16:00 Kahve ve Canlı Müzik

16:00-18:00 Start Up Sohbetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Whatsapp'ta Mesajı Sildim Diye Fazla Güvenmeyin!
Whatsapp'ta Mesajı Sildim Diye Fazla Güvenmeyin!
Mars'ta yaşadığını iddia etti, bilim insanlarının kafası karıştı!
Mars'ta yaşadığını iddia etti, bilim insanlarının kafası...